Snubní prsteny vyrábíme nejčastěji ze zlata o ryzosti 14 karátů 585/1000 bílé, žluté a červené barvy. Snubní prsteny z bílého zlata na přání zákazníků galvanicky pokovujeme vrstvou rhodia, čímž docílíme stříbřitě bílé barvy. Vámi dodané zlato, části prstenů, náušnic a řetízků jakékoliv ryzosti, může být použito k uhrazení části nebo i celé zakázky. Starší klenoty se tak mohou podílet na splnění vašeho snu o luxusních snubních prstenech.

Kvalita zlata je kontrolována Puncovním úřadem. Všechny naše snubní prsteny prošly touto zkouškou a jsou označeny výrobní značkou A.B., ryzostní značkou a značkou Státní zkušebny - Puncovnim úřadem. Tímto je státem zaručena kvalita a správná ryzost zlata, což je pro každého zákazníka to nejdůležitější.

Zlato je relativně měkký kov a lze jej poměrně snadno mechanicky poškodit. Doporučujeme proto při manuálních činnostech, jako jsou obsluha míchačky nebo adrenalinové sporty, snubní prsteny sundávat. Pro Vás, kteří nechtějí své prsteny sundávat za žádných okolností, navrhneme design originálních snubních prstenů, který bude praktický a vhodný pro manuální práce či sport. Vše můžete doplnit rytím do snubních prstenů, které je součástí naší nabídky. Každý snubní prsten se může stát netradičním!

telefon: 732 450 054
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.